Wczasy z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi szaleni i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też podobnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe bezmiar świetnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się radami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, znacznie więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.